Kamion vícečetná korba Nafta Euro 6 Palfinger 6x4 FRANCIE použité
11 inzerátů na kamion vícečetná korba Nafta Euro 6 Palfinger 6x4 FRANCIE použité
Kamion vícečetná korba Iveco X-WAY AD260S46 XWAY
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 1802469 |
| Ref. stránky: | 11633535 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | X-WAY |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 28/08/2020 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Nosnost | 1940 Kg |
| Model jeřábu | PK 17.001 SLD3 |
| Rok | 2020 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 11.54 tuny |
| Vlastní hmotnost | 14.46 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 315 / 80 R 22.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 20 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 20 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 200 101 km |
| Datum 1. registrace | 28/08/2020 |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 460 HP |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Šířka | 2.55 metry |
| Délka | 8.49 metry |
| Plocha | 21.6495 m² |
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Kamion vícečetná korba Volvo FMX 460
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11584322 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Volvo |
| Řada (značka : Volvo) | FMX |
| Model | 460 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 03/10/2023 |
| Země | FRANCIE |
Další informace Volvo 460 |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 2 |
| |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 460 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Volvo 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vlastnosti Volvo FMX |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 71 138 km |
| Datum 1. registrace | 03/10/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Volvo Euro 6 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
Kamion vícečetná korba Scania P 410 XT
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GA339JG |
| Ref. stránky: | 11628374 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | P |
| Model | 410 XT |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 29/01/2021 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 410 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.2 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Scania 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Mechanický |
Vlastnosti Scania P |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 273 830 km |
| Datum 1. registrace | 29/01/2021 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.73 tuny |
| Vlastní hmotnost | 12.27 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Další informace Scania 410 XT |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | Retarder |
| |
Kamion vícečetná korba Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11553724 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 14/02/2019 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.61 tuny |
| Vlastní hmotnost | 12.39 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 310 600 km |
| Datum 1. registrace | 14/02/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 430 HP |
| Objem válce | 11000 cm3 |
Další informace Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Konec platnosti schválení | 30/12/2026 |
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | VOITH |
| |
| Barva | Bílý |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 60 % |
| Rozměr přední pneumatiky | 315/80R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80R22.5 |
Hlavní vlastnosti |
|---|
|
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion vícečetná korba Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11553647 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/01/2019 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.65 tuny |
| Vlastní hmotnost | 12.35 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 232 000 km |
| Datum 1. registrace | 15/01/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 430 HP |
| Objem válce | 11000 cm3 |
Další informace Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Konec platnosti schválení | 11/11/2026 |
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | VOITH |
| |
| Barva | Bílý |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 70 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 70 % |
| Rozměr přední pneumatiky | 315/80R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80R22.5 |
Hlavní vlastnosti |
|---|
|
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion vícečetná korba Renault C-Series 320
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | EB703 |
| Ref. stránky: | 11612240 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 11/04/2016 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 14 tuny |
| Vlastní hmotnost | 12 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
Další informace Renault 320 |
|
|---|---|
| |
| Barva | Bílý |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 254 000 km |
| Datum 1. registrace | 11/04/2016 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 320 HP |
| |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.20 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Mechanický |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 13R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 13R22.5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion vícečetná korba Renault C-Series 440.26 DTI 13
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | FQ677 |
| Ref. stránky: | 11592243 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 440.26 DTI 13 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 29/06/2020 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 3 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
| |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 440 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
| Počet hodin motoru | 1441 |
| |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 5.20 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Střední |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 22 000 km |
| Datum 1. registrace | 29/06/2020 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Nosnost zdvihu na konci ramene | 650 tuny |
| Nosnost | 7300 Kg |
| Výška zdvihu | 21 metry |
| Pracovní dosah | 21 metry |
| Model jeřábu | PK27002-SH G |
| Rok | 2020 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 7.23 tuny |
| Vlastní hmotnost | 18.77 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 50 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/80R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 385/65/R22.5 |
Další informace Renault 440.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | VOITH |
| |
| Barva | Bílý |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion vícečetná korba Iveco Eurotrakker 450
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 2846N |
| Ref. stránky: | 11615363 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | Eurotrakker |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 20/05/2014 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Datum poslední technické kontroly | 03/09/2026 |
| Konec platnosti schválení | 03/09/2027 |
| |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Nosnost zdvihu na konci ramene | 1 tuny |
| Nosnost | 5000 Kg |
| Výška zdvihu | 20.5 metry |
| Pracovní dosah | 16.5 metry |
| Model jeřábu | PK 26002-EH |
| Rok | 2014 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 9.72 tuny |
| Vlastní hmotnost | 16.28 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 385/65R22.5 315/80R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 10% usure essieu 3 : 30% usure |
| Opotřebení předních pneumatik | 60 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 20 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.5 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině Eurotrakker |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco Eurotrakker - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 167 500 km |
| Datum 1. registrace | 20/05/2014 |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 450 HP |
| Objem válce | 12882 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Šířka | 2.55 metry |
| Délka | 8.95 metry |
| Plocha | 22.822 m² |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion vícečetná korba DAF XD 450
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11371387 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | XD |
| Model | 450 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 27/05/2025 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.48 tuny |
| Vlastní hmotnost | 12.52 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Další informace DAF 450 |
|
|---|---|
| |
| Podrobné údaje k motorové brzdě | MX |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Vlastnosti DAF XD |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 3 500 km |
| Datum 1. registrace | 27/05/2025 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 450 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | DAF 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 13R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 13R22.5 |
Vybavení Camion DAF |
|
|---|---|
|
Kamion vícečetná korba Iveco X-WAY 480
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. stránky: | 11584827 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | X-WAY |
| Model | 480 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 07/10/2021 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 6 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Další informace Iveco 480 |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 14 |
| |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Nombre de cylindres | 6 |
Informace o kabině X-WAY |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
| Výška kabiny | Střední |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Hlavní vlastnosti |
|---|
|
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco X-WAY |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 154 114 km |
| Datum 1. registrace | 07/10/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 26 tuny |
| Vlastní hmotnost | 12.79 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Mechanický |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Kamion vícečetná korba Renault C-Series 380.26 DTI 11
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11582450 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Palfinger |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 380.26 DTI 11 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 21/05/2015 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 315/80R22.5 USURE AVANT 30 % 8 PNEUS NEUFS ARRIERE |
Další informace Renault 380.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Konec platnosti schválení | 21/06/2027 |
| |
| Barva | Bílý |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Hlavní vlastnosti |
|---|
|
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 301 277 km |
| Datum 1. registrace | 21/05/2015 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Poloha nádrže AdBlue | Pravá |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | BOITE DE VITESSES OPTIDRIVER |
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
| Název převodovky | Optidriver |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Nosnost |
|
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 13100 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44000 tuny |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |