Vůz Renault Captur jeřáb použité
19 inzerátů na vůz Renault Captur jeřáb použité
Vůz limuzína Renault Captur
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 10470308 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | Limuzína |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Země | POLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Benzín |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Vybavení Véhicule utilitaire Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 170 000 km |
| Řízení | Volant vlevo |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 90 HP |
| Objem válce | 900 cm3 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.5 Blue dCi 115 Business EDC
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 64984 |
| Ref. stránky: | 11621065 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 04/03/2021 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 80 241 km |
| Datum 1. registrace | 04/03/2021 |
| Finanční výkon | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Stav techniky |
|
|---|---|
| |
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 115 HP |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.0 TCe 90 Equilibre
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 65358 |
| Ref. stránky: | 11639440 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 03/11/2023 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 43 360 km |
| Datum 1. registrace | 03/11/2023 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 90 HP |
Vůz kabriolet Renault Captur 1.2 TCe Energy 120 EDC6 / DV194
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | DV194 |
| Ref. stránky: | 11635225 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | Kabriolet |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/09/2015 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Benzín |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 105 399 km |
| Datum 1. registrace | 01/09/2015 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 120 HP |
| Objem válce | 1197 cm3 |
Vybavení Véhicule utilitaire Renault |
|---|
|
Vůz Renault Captur (BELGIAN CAR / VOITURE BELGE / AIRCO / 2 NEW TYRES)
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | ER25648 |
| Ref. stránky: | 11617796 |
| Karoserie | Vůz |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 24/02/2017 |
| Země | BELGIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Benzín |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Front tyre profile: 100%; Rear tyre profile: 80% |
| Opotřebení zadních pneumatik | 20 % |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 133 786 km |
| Datum 1. registrace | 24/02/2017 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 89 HP |
| Výkon motoru | 66 kW |
| Objem válce | 898 cm3 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Převodovka | Ruční skříň |
Vybavení Véhicule utilitaire Renault |
|
|---|---|
|
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.6 E-Tech Plug-in 160 Intens 2PL 2 places
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 64385 |
| Ref. stránky: | 11616104 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 19/04/2021 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 34 125 km |
| Datum 1. registrace | 19/04/2021 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 90 HP |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur E-Tech full hybrid 160 ch Techno
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 57075 |
| Ref. stránky: | 11285534 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 28/04/2026 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 10 km |
| Datum 1. registrace | 28/04/2026 |
| Finanční výkon | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 109 HP |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.6 E-Tech Plug-in 160 Intens 2PL 2 places
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 64384 |
| Ref. stránky: | 11616103 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 19/04/2021 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 40 177 km |
| Datum 1. registrace | 19/04/2021 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 90 HP |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur CAPTUR II 1.6 E-TECH FULL HYBRID 145CH TECHNO
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 5639 |
| Ref. stránky: | 11613149 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 31/05/2024 |
| Země | FRANCIE |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 94 HP |
| Objem válce | 1598 cm3 |
Vybavení Véhicule utilitaire Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 19 450 km |
| Datum 1. registrace | 31/05/2024 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Rob simple embray |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.0 TCe 90 Zen
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 63295 |
| Ref. stránky: | 11566374 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 28/11/2022 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 38 456 km |
| Datum 1. registrace | 28/11/2022 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 90 HP |
Vůz limuzína Renault Captur RENAULT 1.5 dCi 90 EDC
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Datum zahájení dražby | 02/11/2026 |
| Datum konce aukce | 06/11/2026 |
| Ref. zákazníka: | 214 |
| Ref. stránky: | 11617684 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | Limuzína |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Země | FRANCIE |
Vůz limuzína Renault Captur RENAULT 1.0 Tce 91
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Datum zahájení dražby | 02/11/2026 |
| Datum konce aukce | 06/11/2026 |
| Ref. zákazníka: | 113 |
| Ref. stránky: | 11617581 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | Limuzína |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Země | FRANCIE |
Vůz limuzína Renault Captur RENAULT 1.3 Hybrid 158
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Datum zahájení dražby | 02/11/2026 |
| Datum konce aukce | 06/11/2026 |
| Ref. zákazníka: | 231 |
| Ref. stránky: | 11617567 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | Limuzína |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Země | FRANCIE |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.6 E-Tech hybride rechargeable 160 Techno
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 64059 |
| Ref. stránky: | 11616236 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 18/09/2023 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 48 354 km |
| Datum 1. registrace | 18/09/2023 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 90 HP |
Vůz firemní vůz Renault Captur 1.3 TCe 140 EDC Business 2PL 2 places
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 59369 |
| Ref. stránky: | 11385672 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | Firemní vůz |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 08/02/2022 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 70 595 km |
| Datum 1. registrace | 08/02/2022 |
| Finanční výkon | 7 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 140 HP |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.0 TCe 90 Equilibre
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 63676 |
| Ref. stránky: | 11579157 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 22/11/2023 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 31 063 km |
| Datum 1. registrace | 22/11/2023 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 90 HP |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.6 E-Tech hybride 145 Techno
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 59523 |
| Ref. stránky: | 11408197 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 22/12/2022 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 59 636 km |
| Datum 1. registrace | 22/12/2022 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 95 HP |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur E-Tech full hybrid 160 ch Techno
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 57077 |
| Ref. stránky: | 11285536 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 28/04/2026 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 10 km |
| Datum 1. registrace | 28/04/2026 |
| Finanční výkon | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 109 HP |
Vůz 4x4 / SUV Renault Captur 1.0 TCe 100 Zen
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 62611 |
| Ref. stránky: | 11524159 |
| Karoserie | Vůz |
| Pod karoserií | 4x4 / suv |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Captur |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/04/2020 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Captur |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 107 365 km |
| Datum 1. registrace | 15/04/2020 |
| Finanční výkon | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 100 HP |