Kamion podvozek Renault Nafta FRANCIE použité - Strana 2
33 inzerátů na kamion podvozek Renault Nafta FRANCIE použité
Kamion podvozek Renault Kerax 370.26 (6X4)
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | KERAX 370DXI - 6x4 - CHASSIS |
| Ref. stránky: | 11545372 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Kerax |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 18/12/2007 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.57 tuny |
| Vlastní hmotnost | 14.93 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 28.5 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Informace o kabině Kerax |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Možnosti karoserie. podvozek |
|---|
|
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Kerax |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 22 000 km |
| Datum 1. registrace | 18/12/2007 |
| Normy Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 370 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.845 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion podvozek Renault Kerax
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | BN607TS |
| Ref. stránky: | 10699362 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Kerax |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 22/12/2005 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
Vlastnosti Renault Kerax |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 800 000 km |
| Datum 1. registrace | 22/12/2005 |
| Normy Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x6 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x6 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Kamion podvozek Renault Premium 380
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | BL 747 JC |
| Ref. stránky: | 6352233 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Premium |
| Model | 380 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/04/2011 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vlastnosti Renault Premium |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 810 580 km |
| Datum 1. registrace | 01/04/2011 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 380 HP |
Informace o kabině Premium |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Kamion podvozek Renault Kerax 340
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | CY614WW |
| Ref. stránky: | 9949589 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Kerax |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 10/05/1999 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vlastnosti Renault Kerax |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 89 000 km |
| Datum 1. registrace | 10/05/1999 |
| Normy Euro | Renault Euro 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 340 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 8x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 8x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Kamion podvozek Renault nový T-High 520 P6X2 E6
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11491464 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-High |
| Model | 520 P6X2 E6 |
| Stav | Nový |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | neuf |
| Rozměr přední pneumatiky | 385/65 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80 |
Informace o kabině T-High |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Další informace Renault 520 P6X2 E6 |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | Ralentisseur voith |
| |
| Barva | Černý |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Vlastnosti Renault T-High |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 100 km |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 630 L |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 520 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Optidriver |
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
| Název převodovky | Optidriver |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 5.60 metry |
| |
| Nápravy | 6x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x2 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion podvozek Renault D-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 74006 |
| Ref. stránky: | 11603783 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | D-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 17/07/2023 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 17/08/2029 |
| Datum poslední technické kontroly | 17/08/2027 |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 245/70 R17,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 245/70 R17,5 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 11.99 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 15.49 tuny |
Vlastnosti Renault D-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 321 218 km |
| Datum 1. registrace | 17/07/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 215 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 240 HP |
| Objem válce | 5000 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině D-Series |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Kamion podvozek Renault Premium 270 DCI
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 05PM18 |
| Ref. stránky: | 6448492 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Premium |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 05/12/2001 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19 tuny |
Vlastnosti Renault Premium |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 772 000 km |
| Datum 1. registrace | 05/12/2001 |
| Normy Euro | Renault Euro 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 270 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Kamion podvozek Renault nový T-High 520
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11153426 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-High |
| Model | 520 |
| Stav | Nový |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Pneus 385/65R22.5 (essieu 1 et 3) 315/80R22.5 (pont moteur) |
| Rozměr přední pneumatiky | 385/65 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| |
| Nápravy | 6x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Další informace Renault 520 |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | Voith |
| |
Možnosti karoserie. podvozek |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-High |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 100 km |
| Řízení | Volant vlevo |
| Objem nádrže AdBlue | 68 L |
| Kapacita nádrže | 630 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 520 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
| Název převodovky | Optidriver |
Informace o kabině T-High |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
Kamion podvozek Renault T-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 260108 |
| Ref. stránky: | 11504217 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-Series |
| Stav | Použitý - Havarovaný |
| Datum 1. registrace | 16/04/2025 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
| |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 440 HP |
Informace o kabině T-Series |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Nosnost |
|
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 9.28 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 19 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vlastnosti Renault T-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 120 670 km |
| Datum 1. registrace | 16/04/2025 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. podvozek |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Pneumatika | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Kamion podvozek Renault Kerax 370.26 DXI
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | K 370 DXI |
| Ref. stránky: | 11368690 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Kerax |
| Model | 370.26 DXI |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 19/11/2009 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Listové pružiny | Typ zadního odpružení | Listové pružiny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 80 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 80 % |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault Kerax |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 23 825 km |
| Datum 1. registrace | 19/11/2009 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Další informace Renault 370.26 DXI |
|---|
|
Informace o kabině Kerax |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Střední |
| Délka kabiny | Střední |
| Typ kabiny | Sklopný |
Možnosti karoserie. podvozek |
|---|
|
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion podvozek Renault C-Series 480.32 DTI 13
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 32Tridem480 |
| Ref. stránky: | 11113034 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 480.32 DTI 13 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 06/02/2026 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Další informace Renault 480.32 DTI 13 |
|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 40 km |
| Datum 1. registrace | 06/02/2026 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 21 tuny |
| Vlastní hmotnost | 11 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 32 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 70 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.6 metry |
| Nápravy | 8x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 8x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Možnosti karoserie. podvozek |
|
|---|---|
|
Kamion podvozek Renault Kerax 340
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | Kerax 340 - 4x4 |
| Ref. stránky: | 10948132 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Kerax |
| Model | 340 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 16/03/2001 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Kerax |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 141 636 km |
| Datum 1. registrace | 16/03/2001 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 340 HP |
Další informace Renault 340 |
|
|---|---|
| Konec platnosti schválení | 19/01/2026 |
Vybavení Camion Renault |
|---|
|