Kamion Nafta 6x4 krátká kabina FRANCIE použité - Strana 3
95 inzerátů na kamion Nafta 6x4 krátká kabina FRANCIE použité
Kamion vícečetná korba Renault Premium 410 DXI
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 1737509 |
| Ref. stránky: | 11195106 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Premium |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 14/01/2008 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Datum poslední technické kontroly | 07/07/2024 |
| Konec platnosti schválení | 07/07/2025 |
| |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 410 HP |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | PROBLEME SYNCRO 3E |
| Převodovka | Ruční skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.2 metry |
| Šířka | 2.5 metry |
| Délka | 8.23 metry |
| Plocha | 20.575 m² |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Premium |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 762 502 km |
| Datum 1. registrace | 14/01/2008 |
| Crit'Air | 4 |
| Normy Euro | Renault Euro 4 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 14.08 tuny |
| Vlastní hmotnost | 12.04 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26.12 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 315X80R22,5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 70 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 63 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.8 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině Premium |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Kamion vícečetná korba Renault C-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 74040 |
| Ref. stránky: | 11609862 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 17/11/2020 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 13 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 13 R22,5 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 77 700 km |
| Datum 1. registrace | 17/11/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 380 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 460 HP |
| Objem válce | 11000 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion jeřáb DAF CF85 340
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 3955 LG |
| Ref. stránky: | 11605494 |
| Karoserie | Plošina |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | CF85 |
| Model | 340 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/01/2002 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. plošina |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 340 HP |
| Objem válce | 12900 cm3 |
Informace o kabině CF85 |
|
|---|---|
| |
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315 /80 R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315 /80 R22.5 |
Další informace DAF 340 |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | INTARDER |
| |
| Barva | Bílý |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Vlastnosti DAF CF85 - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 658 700 km |
| Datum 1. registrace | 15/01/2002 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | DAF Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Model jeřábu | 1080S 79 A |
| Rok | 2010 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 15.54 tuny |
| Vlastní hmotnost | 10.66 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26.2 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40.2 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
| Počet zpráv | 8 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | DAF 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Mechanický |
Rozměry |
|
|---|---|
| Šířka | 2.55 metry |
| Délka | 10.25 metry |
| Plocha | 26.14 m² |
Vybavení Camion DAF |
|---|
|
Kamion dvojitá korba Mercedes Axor 2633
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 2633axor |
| Ref. stránky: | 11632007 |
| Karoserie | Korba |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Axor |
| Model | 2633 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 25/11/2008 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 330 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.3 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Mercedes 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Mechanický |
Rozměry karosérie |
|
|---|---|
| Délka přihrádky | 5.000 metry |
Vlastnosti Mercedes Axor |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 233 000 km |
| Datum 1. registrace | 25/11/2008 |
| Crit'Air | 4 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Mercedes Euro 4 |
Další informace Mercedes 2633 |
|---|
|
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 14.1 tuny |
| Vlastní hmotnost | 11.9 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Informace o kabině Axor |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Kamion vícečetná korba Renault C-Series 430
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 1802472 |
| Ref. stránky: | 11633711 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Marrel |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 04/04/2024 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 430 HP |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Šířka | 2.55 metry |
| Délka | 8.14 metry |
| Plocha | 20.757 m² |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 133 368 km |
| Datum 1. registrace | 04/04/2024 |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 14.44 tuny |
| Vlastní hmotnost | 11.56 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 315 / 80 R 22.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 10 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 10 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion jeřáb standardní Renault C-Series 430
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | EP-771 |
| Ref. stránky: | 11529228 |
| Karoserie | Plošina |
| Pod karoserií | Standardní |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 18/07/2017 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Datum poslední technické kontroly | 11/01/2026 |
| Konec platnosti schválení | 11/01/2027 |
| |
Přídavný jeřáb |
|---|
|
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 11.21 tuny |
| Vlastní hmotnost | 14.79 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Boite de vitesses automatique 12 rapports |
| Převodovka | Automatická skříň |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 325 000 km |
| Datum 1. registrace | 18/07/2017 |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. plošina |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 430 HP |
| Objem válce | 10837 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion dvojitá korba Renault Kerax 420.26
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 933 |
| Ref. stránky: | 6640130 |
| Karoserie | Korba |
| Značka (karoserie) | Marrel |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Kerax |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/02/2006 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Typ dveří | Univerzální dveře |
| |
| Datum poslední technické kontroly | 10/08/2022 |
| Konec platnosti schválení | 10/08/2023 |
Přídavný jeřáb |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 420 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 293 764 km |
| Datum 1. registrace | 01/02/2006 |
| Normy Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 11.93 tuny |
| Vlastní hmotnost | 14.2 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26.13 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40.13 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Informace o kabině Kerax |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Kamion podvozek Renault Kerax 410 DXI
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 3881 LG |
| Ref. stránky: | 11618004 |
| Karoserie | Podvozek |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Kerax |
| Model | 410 DXI |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/07/2009 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 410 HP |
Informace o kabině Kerax |
|
|---|---|
| |
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Další informace Renault 410 DXI |
|---|
|
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault Kerax |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 290 000 km |
| Datum 1. registrace | 15/07/2009 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 11.78 tuny |
| Vlastní hmotnost | 14.22 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Mechanický |
Rozměry |
|
|---|---|
| Šířka | 2.5 metry |
| Délka | 7 metry |
| Plocha | 17.5 m² |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion dvojitá korba Renault C-Series 320
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11611709 |
| Karoserie | Korba |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 27/10/2020 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. korba |
|---|
|
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Mechanický |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 50 973 km |
| Datum 1. registrace | 27/10/2020 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Model jeřábu | 130 F 23 |
| Rok | 2020 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Další informace Renault 320 |
|---|
|
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion dvojitá korba Renault C-Series 320
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11567477 |
| Karoserie | Korba |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 27/10/2020 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. korba |
|---|
|
Další informace Renault 320 |
|
|---|---|
| Datum poslední technické kontroly | 21/06/2026 |
| Konec platnosti schválení | 21/06/2027 |
| Barva | Bílý |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 50 973 km |
| Datum 1. registrace | 27/10/2020 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Model jeřábu | 130 F 23 |
| Rok | 2020 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
Kamion korba Iveco Trakker 360
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11631198 |
| Karoserie | Korba |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | Trakker |
| Model | 360 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 29/05/2013 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Přídavný jeřáb |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Mechanický |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Iveco Trakker - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 501 000 km |
| Datum 1. registrace | 29/05/2013 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Možnosti karoserie. korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 360 HP |
Další informace Iveco 360 |
|
|---|---|
| Datum poslední technické kontroly | 27/09/2026 |
| Konec platnosti schválení | 27/09/2027 |
| Typ dveří | Univerzální dveře |
Informace o kabině Trakker |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Kamion jeřáb standardní Mercedes Arocs 2636
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 614 |
| Ref. stránky: | 10462122 |
| Karoserie | Plošina |
| Pod karoserií | Standardní |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Arocs |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 24/12/2015 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. plošina |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 360 HP |
| Objem válce | 10677 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | BV ROBOTISEE |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 6.15 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Mercedes 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Mercedes Arocs - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 192 185 km |
| Datum 1. registrace | 24/12/2015 |
| Normy Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Model jeřábu | X-HIPRO 192 E-3 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 12.19 tuny |
| Vlastní hmotnost | 13.81 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 29.5 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | PNEUMATIQUES EN 13 R22.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední technické kontroly | 03/11/2023 |
| Konec platnosti schválení | 03/11/2024 |
| |
Informace o kabině Arocs |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Kamion vícečetná korba Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11233219 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Dalby |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 03/08/2021 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.82 tuny |
| Vlastní hmotnost | 12.18 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 211 300 km |
| Datum 1. registrace | 03/08/2021 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 430 HP |
| Objem válce | 11000 cm3 |
Další informace Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Konec platnosti schválení | 29/05/2026 |
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | VOITH |
| |
| Barva | Bílý |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
| Rozměr přední pneumatiky | 315/80R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80R22.5 |
Hlavní vlastnosti |
|---|
|
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion dvojitá korba Volvo FM 410 FMX
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | VOLVO FMX410 - 6x4 - GRUE |
| Ref. stránky: | 11615198 |
| Karoserie | Korba |
| Značka (karoserie) | Cif |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Volvo |
| Řada (značka : Volvo) | FM 410 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/03/2013 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Typ dveří | Univerzální dveře |
| |
| Datum poslední technické kontroly | 23/10/2025 |
| Konec platnosti schválení | 23/10/2026 |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Model jeřábu | PK16001-K-B |
| Rok | 2013 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 10.14 tuny |
| Vlastní hmotnost | 15.86 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 56 tuny |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 10800 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
Informace o kabině FM 410 |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Volvo FM 410 - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 300 700 km |
| Datum 1. registrace | 15/03/2013 |
| Normy Euro | Volvo Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. korba |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Volvo 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Rozměry |
|
|---|---|
| Šířka | 2 metry |
| Délka | 9 metry |
| Plocha | 18 m² |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion vícečetná korba Renault C-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73421 |
| Ref. stránky: | 11482068 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/07/2020 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/80 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80 R22,5 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 60 tuny |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 212 997 km |
| Datum 1. registrace | 15/07/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 315 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion stavební korba Mercedes Atego 2633
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 909 AAR 69 |
| Ref. stránky: | 8902247 |
| Karoserie | Korba |
| Pod karoserií | Stavební korba |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Atego |
| Model | 2633 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 24/01/2005 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
| |
Přídavný jeřáb |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 330 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Mercedes 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vybavení Camion Mercedes |
|---|
|
Vlastnosti Mercedes Atego - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 392 778 km |
| Datum 1. registrace | 24/01/2005 |
| Crit'Air | 5 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Mercedes Euro 3 |
Další informace Mercedes 2633 |
|
|---|---|
| |
| Konec platnosti schválení | 22/08/2023 |
| Typ dveří | Univerzální dveře |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 12.47 tuny |
| Vlastní hmotnost | 13.53 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Informace o kabině Atego |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Kamion dvojitá korba Scania P 420-XT
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 2843N |
| Ref. stránky: | 11628768 |
| Karoserie | Korba |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | P |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 22/01/2024 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Typ dveří | Univerzální dveře |
| |
| Datum poslední technické kontroly | 22/01/2026 |
| Konec platnosti schválení | 22/01/2027 |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Nosnost zdvihu na konci ramene | 1.415 tuny |
| Nosnost | 7680 Kg |
| Pracovní dosah | 10.1 metry |
| Model jeřábu | F175A.0.23 |
| Rok | 2024 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 9.73 tuny |
| Vlastní hmotnost | 16.27 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 385/65R22.5 315/80R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 30% usure essieu 3 : 30% usure |
| Opotřebení předních pneumatik | 60 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 30 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.2 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Scania 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Rozměry karosérie |
|
|---|---|
| Délka přihrádky | 5 metry |
Vybavení Camion Scania |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Scania P - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 58 000 km |
| Datum 1. registrace | 22/01/2024 |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 420 HP |
| Objem válce | 12742 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Informace o kabině P |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion dvojitá korba Renault C-Series 430
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 2826N |
| Ref. stránky: | 11628563 |
| Karoserie | Korba |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 11/12/2019 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Typ dveří | Univerzální dveře |
| |
| Datum poslední technické kontroly | 31/07/2025 |
| Konec platnosti schválení | 31/07/2026 |
Možnosti karoserie. korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 430 HP |
| Objem válce | 10837 cm3 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Šířka | 2.55 metry |
| Délka | 7.66 metry |
| Plocha | 19.533 m² |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 251 431 km |
| Datum 1. registrace | 11/12/2019 |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 15.92 tuny |
| Vlastní hmotnost | 10.08 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 13R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 10% usure essieu 3 : 10% usure |
| Opotřebení předních pneumatik | 60 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 10 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.4 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion dvojitá korba Renault C-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 74120 |
| Ref. stránky: | 11627868 |
| Karoserie | Korba |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | C-Series |
| Stav | Použitý |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 13 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 13 R22,5 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault C-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 485 km |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 315 L |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 13000 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.4 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině C-Series |
|
|---|---|
| Délka kabiny | Krátká |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion dvojitá korba Iveco nový X-WAY
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 8539 |
| Ref. stránky: | 10955053 |
| Karoserie | Korba |
| Značka (karoserie) | Cox |
| Pod karoserií | Dvojitá korba |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | X-WAY |
| Stav | Nový |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 36 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
| |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Nosnost zdvihu na konci ramene | 1.46 tuny |
| Nosnost | 16.6 Kg |
| Výška zdvihu | 1 metry |
| Pracovní dosah | 10.8 metry |
| Model jeřábu | X 188 E-3 HI-DUO |
| Rok | 2024 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 9.5 tuny |
| Vlastní hmotnost | 16.5 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 60 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | NEUFS |
| Rozměr přední pneumatiky | 385/65 R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80 R 22.5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.5 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Informace o kabině X-WAY |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 500 km |
| Název záruky | 1 AN TOTALE + 2 ANS CC |
| Objem nádrže AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Poloha nádrže AdBlue | Pravá |
| Kapacita nádrže | 300 L |
Další informace |
|
|---|---|
| |
| Barva | Bílý |
| Typ dveří | Univerzální dveře |
Možnosti karoserie. korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Objem válce | 11000 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Značka motoru | FPT |
| Řada motoru | CURSOR 11 |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | ZF 12 TRAXION |
| Převodovka | Automatická skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 0.71 metry |
| Šířka | 2.5 metry |
| Délka | 8.69 metry |
| Plocha | 21.73 m² |
| Objem | 15.5 m³ |
Rozměry karosérie |
|
|---|---|
| Vnitřní výška korby | 0.8 metry |
| Vnitřní šířka korby | 2.3 metry |
| Vnitřní délka korby | 5.2 metry |
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Kamion vícečetná korba Iveco nový X-WAY
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 5522 |
| Ref. stránky: | 11474333 |
| Karoserie | Vícečetná korba |
| Značka (karoserie) | Marrel |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | X-WAY |
| Stav | Nový |
| Datum 1. registrace | 24/12/2025 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 36 měsíc |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Možnosti karoserie. vícečetná korba |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Objem válce | 11000 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Řada motoru | CURSOR 11 |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | ZF 12 HI-TRONIX |
| Převodovka | Robotizovaná převodovka |
| Počet zpráv | 12 |
| Název převodovky | TraXon |
Další informace |
|
|---|---|
| |
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | INTARDER |
| Barva | Bílý |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Vlastnosti Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 850 km |
| Datum 1. registrace | 24/12/2025 |
| Název záruky | 1 AN TOTALE + 2 ANS CC |
| Objem nádrže AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Poloha nádrže AdBlue | Pravá |
| Kapacita nádrže | 300 L |
Přídavný jeřáb |
|
|---|---|
| |
| Nosnost zdvihu na konci ramene | 1.6 tuny |
| Pracovní dosah | 10.3 metry |
| Model jeřábu | F 185A.1.23 |
| Rok | 2024 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 11.74 tuny |
| Vlastní hmotnost | 14.26 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 60 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Neufs |
| Rozměr přední pneumatiky | 385/65 R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80 R 22.5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.5 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 6x4 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Informace o kabině X-WAY |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|