Tahač Nafta Euro 6 hluboká kabina ŠPANĚLSKO použité
130 inzerátů na tahač Nafta Euro 6 hluboká kabina ŠPANĚLSKO použité
Tahač Iveco Stralis AD 440 S 46 TP
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11339316 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | Stralis |
| Model | AD 440 S 46 TP |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 02/01/2020 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Další informace Iveco AD 440 S 46 TP |
|
|---|---|
| Barva | Tmavě modrá |
Vlastnosti Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 477 346 km |
| Datum 1. registrace | 02/01/2020 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 460 HP |
Informace o kabině Stralis |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Pevný |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Tahač Renault T-High 480
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | TAG2 |
| Ref. stránky: | 11528085 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/12/2025 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Řada motoru | TURBO COMPOUD |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
| Název převodovky | Optidriver |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Pneumatika | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 44 tuny |
Vybavení Cabeza tractora Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-High |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 38 500 km |
| Datum 1. registrace | 15/12/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
Možnosti karoserie. standardní |
|---|
|
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | NUEVOS AL 95% |
| Opotřebení předních pneumatik | 5 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 5 % |
| Rozměr přední pneumatiky | 385/65 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70 |
Informace o kabině T-High |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Další informace Renault 480 |
|
|---|---|
| |
| Barva | Bílý |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač DAF XF 480
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11324852 |
| Typ | Standardní |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | XF |
| Model | 480 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 08/06/2018 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace DAF 480 |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Barva | Bílý |
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 01/05/2026 |
| Datum poslední technické kontroly | 01/03/2026 |
| Konec platnosti schválení | 01/03/2027 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 460 HP |
| Objem válce | 12902 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Informace o kabině XF |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Střední |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vybavení Tracteur DAF |
|
|---|---|
|
Vlastnosti DAF XF |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 830 000 km |
| Datum 1. registrace | 08/06/2018 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | DAF 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Manuální klimatizace |
Další služby |
|
|---|---|
| Ujeté kilometry maximálně | 150 000 km |
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch | |
Tahač MAN TGX 18.640
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11621475 |
| Typ | Standardní |
| Značka | MAN |
| Řada (značka : MAN) | TGX |
| Model | 18.640 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 09/05/2018 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 40% |
Informace o kabině TGX |
|
|---|---|
| |
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Další informace MAN 18.640 |
|---|
|
Vybavení Tracteur MAN |
|
|---|---|
|
Vlastnosti MAN TGX |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 956 000 km |
| Datum 1. registrace | 09/05/2018 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 640 HP |
| Objem válce | 15256 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Značka motoru | MAN |
| Řada motoru | D3876LF09 |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | MAN 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Listové pružiny | Počet zdvihatelných náprav | 1 | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Tahač MAN TGX 18.540
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11619535 |
| Typ | Standardní |
| Značka | MAN |
| Řada (značka : MAN) | TGX |
| Model | 18.540 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/02/2018 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 50% |
Informace o kabině TGX |
|
|---|---|
| |
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Další informace MAN 18.540 |
|
|---|---|
| |
| Barva | Světle šedá |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti MAN TGX |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 915 000 km |
| Datum 1. registrace | 15/02/2018 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 540 HP |
| Objem válce | 12419 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Značka motoru | MAN |
| Řada motoru | D3876LF08 |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | MAN 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Mechanický | Počet zdvihatelných náprav | 1 | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vybavení Tracteur MAN |
|
|---|---|
|
Tahač Iveco S-WAY 510
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 335-04/2025 |
| Ref. stránky: | 10519748 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | S-WAY |
| Model | 510 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 06/09/2021 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti Iveco S-WAY |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 464 706 km |
| Datum 1. registrace | 06/09/2021 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 510 HP |
| Objem válce | 13 cm3 |
Informace o kabině S-WAY |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Další informace Iveco 510 |
|---|
|
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Tahač Iveco S-WAY 510
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 337-07/2025 |
| Ref. stránky: | 10726702 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | S-WAY |
| Model | 510 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 27/10/2021 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Informace o kabině S-WAY |
|
|---|---|
| |
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 70 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 70 % |
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco S-WAY |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 448 000 km |
| Datum 1. registrace | 27/10/2021 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Poloha nádrže AdBlue | Pravá |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 510 HP |
| Objem válce | 13 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Tahač nebezpečné látky / adr Renault T-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73811 |
| Ref. stránky: | 11579161 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 18/04/2023 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 484 304 km |
| Datum 1. registrace | 18/04/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 900 L |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 13000 cm3 |
Informace o kabině T-Series |
|
|---|---|
| |
| Délka kabiny | Hluboká |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/80 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80 R22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Tahač Volvo FH13 I SAVE 500
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 000867 |
| Ref. stránky: | 11579332 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Volvo |
| Řada (značka : Volvo) | FH13 |
| Model | I SAVE 500 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/04/2023 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 500 HP |
| Objem válce | 12777 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Značka motoru | VOLVO POWERTRAIN |
| Řada motoru | 13 L |
Informace o kabině FH13 |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
| Rozměr přední pneumatiky | 385/65R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80R22.5 |
Vybavení Tracteur Volvo |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Volvo FH13 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 480 000 km |
| Datum 1. registrace | 01/04/2023 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Volvo Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 9.5 tuny |
| Vlastní hmotnost | 8.5 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 18 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 14 |
| Název převodovky | I-Shift |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.80 metry |
| |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Volvo 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Tahač Volvo FH 500
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11363397 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Volvo |
| Řada (značka : Volvo) | FH |
| Model | 500 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 11/06/2023 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace Volvo 500 |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 7 |
| Barva | Bílý |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 500 HP |
Informace o kabině FH |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| |
Vybavení Tracteur Volvo |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Volvo FH |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 410 000 km |
| Datum 1. registrace | 11/06/2023 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Volvo Euro 6 |
| Objem nádrže AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Kapacita nádrže | 650600 L |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
| Název převodovky | I-Shift |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Tahač nebezpečné látky / adr Renault T-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73809 |
| Ref. stránky: | 11579165 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 16/05/2023 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 405 375 km |
| Datum 1. registrace | 16/05/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 900 L |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 13000 cm3 |
Informace o kabině T-Series |
|
|---|---|
| |
| Délka kabiny | Hluboká |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/80 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80 R22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Tahač nebezpečné látky / adr Renault T-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73812 |
| Ref. stránky: | 11579164 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/09/2022 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 503 007 km |
| Datum 1. registrace | 01/09/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 450 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 520 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
Informace o kabině T-Series |
|
|---|---|
| |
| Délka kabiny | Hluboká |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Tahač Iveco S-WAY 490
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 10967054 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | S-WAY |
| Model | 490 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 08/11/2022 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/70/22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70/22.5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti Iveco S-WAY |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 405 000 km |
| Datum 1. registrace | 08/11/2022 |
| Objem nádrže AdBlue | 135 L |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Poloha nádrže AdBlue | Pravá |
| Kapacita nádrže | 1260 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 490 HP |
| Výkon motoru | 365.49 kW |
| Objem válce | 12902 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Značka motoru | FPT |
| Řada motoru | CURSOR 13 |
| |
Informace o kabině S-WAY |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Další informace Iveco 490 |
|
|---|---|
| |
| Barva | Bílý |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Tahač Iveco S-WAY 510
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 7915-LMP |
| Ref. stránky: | 11423823 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | S-WAY |
| Model | 510 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 16/02/2021 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace Iveco 510 |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Barva | Bílý |
| |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 510 HP |
| Výkon motoru | 375 kW |
| Objem válce | 12882 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Značka motoru | FPT |
| Řada motoru | CURSOR 13 |
| |
Informace o kabině S-WAY |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 385/55R 22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70R 22.5 |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti Iveco S-WAY |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 650 000 km |
| Datum 1. registrace | 16/02/2021 |
| Název záruky | XL |
| Objem nádrže AdBlue | 135 L |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Poloha nádrže AdBlue | Pravá |
| Kapacita nádrže | 1260 L |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Název převodovky | TraXon |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Typ předního odpružení | Mechanický |
| Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Tahač Iveco S-WAY 510
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 0226 |
| Ref. stránky: | 11280055 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | S-WAY |
| Model | 510 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 14/06/2021 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace Iveco 510 |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 2 |
| Barva | Červená |
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 20/05/2025 |
| Datum poslední technické kontroly | 08/06/2026 |
| Konec platnosti schválení | 08/06/2027 |
| |
| Typ technické kontroly | ITV |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 510 HP |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
| |
| Typ klimatizace | Automatická klimatizace |
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti Iveco S-WAY |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 670 300 km |
| Datum 1. registrace | 14/06/2021 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Poloha nádrže AdBlue | Pravá |
| Objem nádrže AdBlue | 120 L |
| Crit'Air | 2 |
| Kapacita nádrže | 1260 L |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 95% |
| Opotřebení předních pneumatik | 60 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 5 % |
| Rozměr přední pneumatiky | 40% |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70/R22,5 |
Informace o kabině S-WAY |
|
|---|---|
| |
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44000 tuny |
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Tahač Renault T-Series 520 T4X2 E6
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. stránky: | 11189474 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-Series |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 22/07/2023 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti Renault T-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 466 664 km |
| Datum 1. registrace | 22/07/2023 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 520 HP |
Informace o kabině T-Series |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Další informace Renault 520 T4X2 E6 |
|---|
|
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Tahač Scania R450
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 10477542 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | R450 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 22/08/2019 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.750 metry |
Další informace |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | RETARDER |
| |
| Barva | Světle modrá |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti Scania R450 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 710 000 km |
| Datum 1. registrace | 22/08/2019 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 450 HP |
| Objem válce | 12900 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| |
Informace o kabině R450 |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/70R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70R22.5 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Scania |
|
|---|---|
|
Tahač DAF XF 530 FT
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | Montero |
| Ref. stránky: | 11617258 |
| Typ | Standardní |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | XF |
| Model | 530 FT |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 05/11/2020 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
| |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 530 HP |
| Výkon motoru | 530 kW |
Informace o kabině XF |
|
|---|---|
| |
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti DAF XF |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 778 000 km |
| Datum 1. registrace | 05/11/2020 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Objem nádrže AdBlue | 90 L |
| Crit'Air | 2 |
| Kapacita nádrže | 845 L |
Možnosti karoserie. standardní |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | DAF 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Další informace DAF 530 FT |
|---|
|
Vybavení Tracteur DAF |
|
|---|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr BMC nový TUĞRA
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | 4720 |
| Ref. stránky: | 10983299 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | BMC |
| Řada (značka : BMC) | TUĞRA |
| Stav | Nový |
| Datum 1. registrace | 02/07/2025 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 24 měsíc |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 460 HP |
| Objem válce | 11000 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Počet ventilů | 24 |
| Značka motoru | IVECO |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 315/70 r22,5 + rueda de repuesto todos nuevos marca Bridgestone |
Informace o kabině TUĞRA |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Další informace |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | ZF INTARDER / RETARDER |
| |
| Barva | Bílý |
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Vlastnosti BMC TUĞRA |
|
|---|---|
| Datum 1. registrace | 02/07/2025 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | BMC Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 900 L |
| Crit'Air | 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 36 tuny |
| Vlastní hmotnost | 8 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 44 tuny |
Vybavení Tracteur BMC |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 12+1 |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.7 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | BMC 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Tahač Scania R 500
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11535212 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | R |
| Model | 500 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 19/08/2022 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace Scania 500 |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 500 HP |
| Objem válce | 12742 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Značka motoru | SCANIA |
| Řada motoru | DC13 |
Informace o kabině R |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 44 tuny |
Vybavení Tracteur Scania |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Scania R |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 543 000 km |
| Datum 1. registrace | 19/08/2022 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Pneumatika | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |
Tahač DAF CF 460
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11479287 |
| Typ | Standardní |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | CF |
| Model | 460 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 12/10/2017 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace DAF 460 |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Barva | Bílý |
| |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 460 HP |
| Nombre de cylindres | 6 |
Informace o kabině CF |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
| Výška kabiny | Střední |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 42 tuny |
Vybavení Tracteur DAF |
|
|---|---|
|
Vlastnosti DAF CF |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 660 000 km |
| Datum 1. registrace | 12/10/2017 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
| Počet zpráv | 12 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | DAF 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Další služby |
|
|---|---|
| Pojištění | |
| Odstraňování poruch |